آگهی
پزشکی و سلامت
پزشکی و سلامت » سایر خدمات پزشکی و سلامتی

ونک لیزر مرکز درمان بیماری های بواسیر هموروئید شقاق فیستول کیست مویی زگیل تناسلی

۵۱۹ بازدید
۷. نومبر ۲۰۱۸ - ۱۲:۲۶

ونک لیزر اولین و مجهزترین مرکز درمان بیماری های نشیمنگاه مانند

بواسیر هموروئید شقاق فیستول کیست مویی زگیل تناسلی

اين مركز اولين مركز درمان بيماريهاي نشیمنگاه با ليزر ميباشد و در طي اين مدت بيش از سی هزار مراجعه كننده و بيش از ده هزار عمل با ليزر در آن انجام شده كه منجر به كسب تجربه بسيار بالايي نزد پزشكان متخصص جراحی عمومی گرديده است.
مراجعه به بهترین دکتر متخصص برای درمان، درمان بدون بستری و بیهوشی،انجام عمل با بیحسی، درمان بدون درد و خونریزی،  ارائه ی خدمات درمانی تخصصی توسط بهترین پزشکان متخصص در زمینه ی انواع بیماری های مقعدی.….. همه و همه را می دانیم که شما به دنبال چه هستید.

کلینیک ونک لیزر ما هر آنچه در فکر شماست را فراهم کرده و با ارائه ی خدمات درمانی و پزشکی در زمینه ی تشخیص و درمان انواع  بیماری های مقعدی با انتخاب بهترین و موثرترین روش های درمانی از جمله لیزر و با حضور بهترین پزشک متخصص کلورکتال  ، دارای بورد تخصصی جراحی  و عضو هیئت علمی دانشگاه ، برای همیشه به مشکلات مقعدی شما پایان می دهد.
http://vanaklaser.ir/‎
عبارت های کلیدی: 
دیگر آگهی های آگهی دهنده


☆☆☆ سری یدک مسواک برقی اورال بی مدل پرسین کلین بسته ۴ عددی ☆☆☆ - دارای واشر رنگی برای مشخص نمودن مسواک هر فرد - دارای گواهینامه ce اروپا و RoHs ساخت ترکیه - فروش به صورت تکی و عمده می باشد . - به خرید عمده تخفیف بالا در نظر گرفته می شود.

۳ روز ۱۴ ساعت قبل
  • سری مسواک برقی اورال بی عمده


 

این محصولات دانش بنیان که در شرکت دیجی بنیان آماده عرضه می باشند  شامل :

۱ هفته ۳ روز قبل
  • فروش محصولات دانش بنیان در حوزه سلامت در دیجی بانو