درج آگهی و تبلیغات ستاره دار

آگهی
پوست , مو و زیباییچاقی ، لاغری و تناسب اندام

عوارض قرص لاغری بلوبری

۱۱۳۲۸ بازدید
۲۴. مارچ ۲۰۲۱ - ۱۰:۱۵

عوارض قرص لاغری  بلوبری

آشنایی با انواع قرص های

لاغری و عوارض آن ها

داروهای کاهنده وزن نسخه جدیدتر مانند کسیما (فنترمین و توپیرامیت)، بلویک (لورکاسرین)، کاتنریو (بوپروپیون و نالترکسون)، و ساکسندا (لیراگتولید) برای استفاده طولانی مدت بکار می روند، و تنها در این صورت باعث کاهش وزن کافی (همانطور که در برچسب گذاری بسته اشاره شد) می شوند. 

اگر ۳ تا ۴ درصد کاهش وزن بعد از ۱۲ تا ۱۶ هفته اتفاق نیفتد، این عملیات طولانی مدت معمولاً متوقف می شود. 

داروهای کاهنده وزن در کنار رژیم غذایی کم کالری و برنامه ورزشی مورد تایید پزشک استفاده می شوند و چنانچه می خوانید علاوه بر این مهم است بدانید که اغلب افراد مقداری از وزن خود را پس از توقف استفاده از دارو از دست می دهند، مگر اینکه تلاش برای حفظ وزن خود با رژیم غذایی و ورزش انجام شود.

آنورکسیانت ها، داروهایی هستند که در مغز عمل می کنند تا به کاهش اشتها در فرد کمک کنند. آن ها تاثیری بر بخش هایی از مغز دارند که به کنترل این که چقدر احساس سیری می کنید، کمک می کنند.

آنورکسیانت ها به عنوان درمانی برای کاهش وزن به همراه یک برنامه منظم رژیم غذایی و ورزش استفاده می شود. انواع مختلفی از اشتها، از جمله محرک آمفتامین و داروهای کاهش وزن جدید که بر روی انتقال دهنده های عصبی مغز عمل می کنند، وجود دارد.


مشکلاتی که حاصل از مصرف طولانی مدت قرص های لاغری هستند

کسیما (فنترمین و توپریمات) سرکوبگر ترکیبی بی نظیر اشتها؛ عمل دقیق توپیرامات در کاهش وزن شناخته شده است. عوارض جانبی اش شامل سرگیجه، تغییر مزه، بی خوابی، یبوست و خشکی دهان می باشد. 

ساکسندا (لیراگلوتید) گلوکاگون - مانند پپتید - ۱ (GLP - 1) گیرنده آگونیست، اشتها و میزان دریافتی غذا را تنظیم می کند. عوارض جانبی اش شامل حالت تهوع/ استفراغ، اسهال، یبوست، سردرد، سوزش معده، خستگی، سرگیجه، درد معده، گاز، خشکی دهان می شود، قند خون را در دیابت نوع ۲ پایین می آورد و لیپاز را افزایش می دهد.

سوپرنزا (فنترمین) سرکوبگر اشتها، عوارض جانبی اش شامل افزایش فشار خون و ضربان قلب، بی خوابی، اضطراب، بی قراری است و با مصرف طولانی مدت باعث وابستگی می شود.

اکسینکال (ارلستات) مهار کننده لیپاز چربی ها، عوارض جانبی اش شامل گاز (نفخ)، مدفوع اورژانسی، مدفوع نرم، بی اختیاری مدفوع می شود.

اکسینکال را روزانه با یک مکمل مولتی ویتامین مصرف کنید.

دیگر آگهی های آگهی دهنده