آگهی
کامپيوتر و اینترنت
کامپيوتر و اینترنت » نرم افزار

خدمات نصب آنتی ویروس رایگان و حرفه ای ۲۰۱۸ برای ویندوز در رشت

۳۸ بازدید
۱۹. دسامبر ۲۰۱۸ - ۲:۵۲

آنتی‌ویروس‌ نرم‌افزاری امنیتی و محافظتی است که وظیفه جلوگیری و

پاکسازی ویروس‌ها و محافظت از کامپیوترها و اطلاعات شخصی رایانه های کاربران را بر عهده دارد.تمامی کامپیوتر و حتی گوشی های هوشمند ما نیازمند یک آنتی ویروس مناسب جهت حفاظت سطحی از مشکلاتی مانند ویروس، بد افزار، اسپم، نفوذ و ... هستند. انجام خدمات نصب و فعال سازی آنتی ویروس های رایگان و سبک حرفه ای بروز ۲۰۱۸ نصب نسخه های مختلف ضد ویروس ESET NOD32 دارای رتبه ۱۰ آنتی ویروس برتر جهان تا کنون برای ویندوز و فعال سازی و بروز رسانی نود ESET NOD32 Antivirus 12/11 و ESET Internet Security 12/11 ESET Smart Security Premium در رشت . انجام خدمات فنی تخصصی به روز ( امنیتی و حفاظتی رایانه ) نصب و فعال سازی آنتی ویروس های رایگان و حرفه ای بروز ۲۰۱۸ کاربران سیسستم عامل ویندوز هر روز با خطر آلوده شدن سیستم و ویروسی شدن ویندوز خود هستند . کارشناسان امنیتی ملاک هایی مثل رابط کاربری، قیمت، سبک بودن، هوشمندی موتور تشخیص و قدرتمند بودن در شناخت ویروسها و کرمهای جدید و مخرب، کاربر پسند بودن با پشتیبانی از بروزرسانی و ارتقای نسخه ی جدید، آپدیت شدن خودکار در اتصال به اینترنت و…را ملاک و مد نظر می گیرند. توجه نمائید که نتیجه‌ی نظرسنجی ، مرجع و رفرنس مناسبی برای انتخاب یک آنتی ویروس خوب و کارآمد نمی باشد. زیرا نظر شخصی و سلیقه ای افراد می باشد و توجیه علمی ندارد. انجام و قبول خدمات فنی و تخصصی ویروس یابی « ویروس زدایی » و حذف انواع ویروس و بد افزارمُخرب پنهان مقیم در حافظه و کُند کننده سرعت رایانه، برنامه های جاسوسی و تروجانها Trojan ها، کرم ها و هکر ها و سرقت های اینترنتی  از هارد دیسک و فلش مموری “USB”با نصب و فعال سازی جدید ترین نسخه ی آنتی ویروس های AntiVirus 2018 معتبر رایگان و حرفه ای ۲۰۱۸ فعال سازی نسخه های مختلف آنتی ویروسهای منقضی شده nod32 با سریال نامبر و لایسنس های معتبر ویروس زدایی و نصب نرم افزار ویروس یاب ( بروز رسانی شده ) با تعرفه ی سـازمان نظام صنفی رایـانه ای کشور سال ۱۳۹۶ دارای گواهی نامه ی مهارت دائمی رایانه کار۱و۲ و ICDL درجه ۱ ، ۲ و شبکه ی اینترنت ، برنامه نویسی ، پروژه و… از سازمان فنی و حرفه ای رشت و ۱۳ سال سابقه و تجربه حرفه ای کار با کامپیوتر
توجه: قیمت سرویس خدمات نصب یا ارتقای نرم افزاربر روی سیستم « رایانه شخصی و لپ تاپ »سفارش داده شده فعلاًبا تعرفه ی پایه سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور سال ۱۳۹۶ می باشد و شامل قیمت روزنسخه ی نرم افزار ویروس یاب در بازار،کار اضافه یا کارشناسی و تشخیص سیستم ویروسی و ویروس یابی و ویروس زدایی و نصب و فعالسازی آنتی ویروس معتبر بروز با« اُجرت »انعام نصب و پشتیبانی و رضایتمندی یا ارزش گذاری خدمات با کیفیت به مشتریان ارجمند نمی باشد. با تشکر . از بازدید شما سپاسگزارم " با ما بروز باشید " هرکالا و خدماتی نرخ و تعرفه ای دارد. کیفیت بسیار بیش از کمیت اهمیت دارد." استیو جابز "
لاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر از خدمات بروز کامپیوتر و لپ تاپ با تعرفه نظام صنفی رایانه ای در رشت می توانند از طریق آدرس ایمیل BehrouzJamnejad@gmail.com و یا شماره تلفن تلگرام و آیگرام ۰۹۱۱۳۳۸۵۹۷۹ ارتباط برقرار نمایند.
با تشکر
قیمت: 
۲۸,۰۰۰ ریال
دیگر آگهی های آگهی دهنده