درج آگهی و تبلیغات ستاره دار

آگهی
پزشکی و سلامتتجهیزات پزشکی و آزمایشگاهی

شرکت تجهیزات پزشکی

۳۷۲ بازدید
۱۲. مارچ ۲۰۱۹ - ۱۴:۰۷

 فروش محصولات اسپکتروفتومتر همچون اسپکتروفتومتر FT-IR ، اسپکتروفتومتر UV-Vis ، اسپکتروفتومتر جذب اتمی AAS ، اسپکتروفتومتر

فلوئورسانس FS ، اسپکتروفتومتر پلاسما جفت شده القایی ICPو اسپکتروسکوپی رامان Raman از اهمیت خاصی برخوردار بوده و با توجه به پیشرفت روز افزون علم در صنایع و مراکز تحقیقاتی در زمینه های گوناگون از جمله قبیل شیمی، فیزیک، بیوشیمی، مهندسی مواد و کاربردهای پزشکی کاربرد فراوانی دارد.

    محصولات اسپکتروفتومتر به منظو اندازه گیری مقدار ماده شیمیایی از طریق میزان نور جذب شده یا انتقال داده شده و یا تعیین غلظت و نیز شناسایی عناصر سازنده مواد مورد استفاده قرار می گیرد. به همین منظور تولید و فروش محصولات اسپکتروفتومتر در جهان با پیشرفت چشمگیری همراه بوده است. با توجه به اهمیت استفاده از محصولات اسپکتروفتومتر در آزمایشگاه ها، مراکز علمی ، تحقیقاتی و صنعتی، فروش اسپکتروفتومتر و ارائه خدمات فنی و مهندسی مرتبط با این محصولات از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

    شرکت های معتبر جهان نظیر Agilent ، Bruker ، PerkinElmer ، Thermo Scientific  ، Shimadzu و Hitachi با بهره گیری از جدیدترین تکنولوژی اقدام به ساخت محصولات اسپکتروفتومتر نموده اند. شرکت پرتوشار مفتخر است با سال ها تجربه درخشان ، در زمینه واردات و فروش اسپکتروفتومتر و ارائه خدمات پس از فروش این محصولات توانسته است اعتماد پژوهشگران، محققین و صنعتگران را جلب نماید.

اطلاعات تماس
شرکت پرتو شار پاسارگاد
تهران خیابان یوسف آباد خیابان فتحی شقاقی میدان سلماس پلاک ۱۱۶
۰۲۱-۸۸۳۳۶۱۵۰
ارتباط با آگهی دهنده
دیگر آگهی های آگهی دهنده


 فروش محصولات اسپکتروفتومتر همچون اسپکتروفتومتر FT-IR ، اسپکتروفتومتر UV-Vis ، اسپکتروفتومتر جذب اتمی AAS ، اسپکتروفتومتر فلوئورسانس FS ، اسپکتروفتومتر پلاسما جفت شده القا

۱ year 10 ماه قبل
  • شرکت تجهیزات پزشکی