آگهی
صنعت
صنعت » مواد شیمیایی

تولید انواع رنگ ترافیکی و جدولی گلشن

۹۳ بازدید
۱۱. نومبر ۲۰۱۹ - ۸:۳۴

رزومه کاری شرکت رنگ سازی
شرکت تولیدی رنگ افروز با

بیش از ۳۰ سال تجربه و ظرفیت تولید اسمی ۴۳۰۰ تن در یال با اختیار داشتن متخصصین کار آزموده و مشاورین متعدد و آزمایشگاه مجهز رنگ و رزین و پوششهای صنعتی به همراه واحد توسعه و تحقیقات ، در زمینه تولید انواع پوششهای ضد خوردگی ، شامل انواع پوششهای آپوکسی ، پوششهای سیلیکون نظیر اتیل سیلیکات ، وینیل،پلی اورتان ، مقاوم به حرارت تا ۶۰۰ درجه ، سیلسکون مودیفای ، انواع پوششهای آلکیدی ، آپوکسی کف پوششهای صنایع چوبی و انواع رنگهای ترافیکی می باشد.
ضمنا شرکت رنگ افروز در پروژه های صنعتی و ترافیکی نظارت خود را به عنوان یک برنامه اجرایی برای مهندسان مشاور ارائه نموده و محصولات خود را منطبق با استاندارد های جهانی تولید می نماید و توانسته است در زمینه اجراء رنگهای صنعتی و ترافیکی با استفاده از کادری بسیار مجرب و ورزیده و با بهره گیری از بهترین و مدرن ترین ماشین آلات ترافیکی (گرم و سرد) به عنوان یک مجری موفق در پروژه های مختلف صنعتی و ترافیکی کشور حضور یابد.
اطلاعات تماس
مهندس گلشن
میدان جمهوری ابتدای خیابان گلستان
۰۹۱۲۹۲۶۶۲۱۹
ارتباط با آگهی دهنده
دیگر آگهی های آگهی دهنده


رزومه کاری شرکت رنگ سازی

۱۸ ساعت ۱۲ دقیقه قبل
  • تولید انواع رنگ ترافیکی و جدولی گلشن


الوان رنگ افروزفرنام تولید کننده انواع رنگ های صنعتی ترافیکی و جدولی دارای نمایندگی در استان های یزد کهگیلویه و بویر احمد و مازندران و سایر استانها ...

۱ روز ۱۷ ساعت قبل
  • فروش و اجرا انواع رنگ های ترافیکی ، جدولی و صنعتی


ایزو پروپیل الکل

موجود در انبار تهران

موادشیمیایی - موادآرایشی_بهداشتی

جهت کسب اطلاعات بیشتر و یا سفارش گذاری با داخلی ۲۱۶ خانم کریمیان تماس حاصل نمایید .

تلفن:۴۹۰۷۹

فکس: ۴۹۰۷۹ داخلی ۷۹۷

۶ روز ۱۷ ساعت قبل
  • ایزو پروپیل الکل


فروش انواع افزودنی های شیمیایی و معدنی

اعم از دیرگیر کننده گچ، زودگیر کننده گچ، روانساز گچ، روانساز بتن، انواع چسب های پایه گچی و سیمانی و …
توسط فروشگاه اینترنتی پارس اور www.parsore.com

۱ هفته ۲ روز قبل
  • افزودنی های معدنی و شیمیایی


این سم دارای اثرگذاری فوق العاده و ماندگاری بالا می باشد. این سم بوی ناچیزی دارد و از لحاظ قیمت و میزان سطح پوشش نیز با صرفه می باشد. سم بیفن ای تی بعد از باران و یا برف اثرگذاری خود را ازدست نداده و همچنین هیچ لکه و اثری از خود بجای نمیگذارد.

۳ هفته ۵ روز قبل
  • فروش سم قوی و کشنده پشه


یک سم مایع بسیار قوی با بوی ناچیز و به رنگ سفید است که جهت از بین بردن عقربها و ممانعت از تولید مثل و افزایش جمعیت آنان تولید شده است. این سم که با آب ترکیب شده و به حالت اسپری اعمال میشود .

۳ هفته ۶ روز قبل
  • فروش سم کشنده عقرب


سم کشنده بی استپ یک فرمولاسیون کشنده از گروه کلره برای ریشه کن کردن جمعیت زنبورها می باشد.این سموم برروی طیف وسیع زنبورها موثرند و دوام زیادی دارند و در چربی بدن زنبور تجمع می یابند. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با سایت ما در ارتباط باشید.

۴ هفته ۱۴ ساعت قبل
  • سم کشنده زنبور