آگهی
وسايل نقليه
وسايل نقليه » دزد گیر

ردیاب

۳۲ بازدید
۲۴. سپتامبر ۲۰۱۹ - ۱۰:۴۹

استفاده از ردیاب خودرو موتور برای شرکت های پخش و

حمل و نقل عمومی و خصوصی
امروزه به دلیل کم بودن وقت اکثر مردم از شرکت های تحویل کالا استفاده کرده تا بتوانند کالاهای مورد نیاز خود را جا به جا کرده و به مقصد تحویل دهند. از جمله شرکت های تحویل کالا می توان به شرکت پست اشاره کرد که وظیفه ی ارسال و رساندن کالاهای مختلف را به مقصد های مشخص دارد.
ردیاب خودرو موتور
 ردیاب خودرو موتور و این مسئله روز به روز به اهمیت شرکت های تحویل کالا افزوده و متحمل فشار زیادی بر مدیران این شرکت ها جهت جلوگیری از ضرر مالی و ادامه ی فعالیت شرکت می شود.
یکی از مهم ترین نگرانی های حال حاضر مدیران این شرکت ها عدم سرعت خودرو ، کنترل هزینه های سوخت و همچنین ارائه ی خدمات مناسب به مشتریان می باشد که در ادامه به بررسی نقش ردیاب GPS در برطرف کردن این نگرانی ها می پردازیم.
ردیاب خودرو موتور
یکی از پیشرفته ترین دستگاه های موقعیت یاب خودرو بوده و بر اساس gps ثبت موقعیت میکندبسیار دقیق بوده و برای انواع خودرو ها قابل استفاده میباشد .ردیاب ماهواره ای چیست ؟
مدیریت دارایی، تخصیص منابع، ایمنی سایت و کنترل ترافیک دارد.شناسایی فن آوری مناسب برای برنامه شناسایی وسیله نقلیه شما می تواند چالش برانگیز باشدو باید عوامل متعددی از قبیل وظیفهاندازه هدفمحدوده حساسینصب سنسور و کاربرد اصلی در داخل یا خارج از خانه مورد توجه قرار گیرد.مغناطیس بی سیمیک مغناطیس سنج با استفاده از یک تکنولوژی حسگر غیرفعال برای اندازه گیری تغییرات میدان مغناطیسی محیطیبرای تشخیص اشیای بزرگ سیاه و سفید (به عنوان مثال یک کامیون، خودرو یا ماشین ریل) کار می کند. هنگامی که وسیله نقلیه میدان مغناطیسی را تغییر می دهدحسگر این تغییرات را تشخیص می دهد. محدوده ی مغناطیس سنج به هدف بستگی دارد.سنسور التراسونیک بی سیمسنسور اولتراسونیک بی سیم اغلب یک راه حل ایده آل برای استفاده در پارکینگ های داخلی و یا تحت پوشش است.با استفاده از امواج صوتی برای شناسایی، یک سنسور التراسونیک می تواند
به طور مستقیم بر روی سقف گاراژ پارکینگ نصب شود تا حضور وسیله نقلیه را در فضای پارکینگ زیر تشخیص دهد.
سنسور یک نقطه مشخص در محدوده حساسیت آن (به عنوان مثال زمین) آموزش داده می شود
و هر جسم بدون در نظر گرفتن شکل
اندازه یا زاویه بازتابی که بین صورت سنسور و نقطه تدریجی عبور می کند، تشخیص می دهد.سنسور رادارسنسورهای رادار ایده آل برای برنامه های در فواصل دور در نظر گرفته شده است.بر خلاف سنسورهای فوتوالکتریک یا اولتراسونیک
عبارت های کلیدی: 
دیگر آگهی های آگهی دهنده


دزدگیر و ردیاب با برد نامحدود

 ***  قیمت عالی
***  کفیت برتر
 *** خدمات ۲۴ ساعته

 *** دزدگیر و ردیاب در یک دستگاه

 *** ردیابی انلاین

 **** خاموش کردن با پیامک

***  دارای باطری داخلی

۲ هفته ۲ روز قبل
  • GPLAND max A