آگهی
وسايل نقليه
وسايل نقليه » قطعات خودرو

سوپر چیپ پاور ریس

۳۰۱ بازدید
۱۳. مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۰

سوپر چییپ پاور ریس افزایش شتاب ( پاور ریس چیست

): این چیپ چهار سیم دارد و بروی مپ سنسور و یا دریچه ورودی هوای موتور خودرو بسته شده و می تواند قدرت موتور خودروی شما را ۷ اسب بخار افزایش دهد. بروی کلیه خودروهای پارس ، سمند ، زانتیا ، پراید ، پیکان ، دوو ، ۲۰۶ ، PK ، L90 نصب می گردد. بهبود کپ کردگی خودرو افزایش شتاب خودرو و افزایش گشتاور خودرو از جمله مزایای این چیپ می باشد. کسانی که تیونینگ چیپ دراگون بروی خودروی آن ها نصب نمی شود و یا بدلیل خراب بودن مپ سنسور و یا سنسور اکسیژن شتاب خودرویشان کم شده است و بدلیل مشکل در سنسور ها چیپ تیونینگ دراگون نمی تواند به صورت بهینه ای اثر بخش باشد می توانند از این چیپ استفاده نمایند. حتی شما می توانید برای بیشتر شدن شتاب و قدرت خودرویتان این چیپ را به همراه تیونینگ چیپ دراگون و سوپر چیئ رایزین ببندید. نصب این چیپ نیز ساده بوده و راهنمای نصب را به همراه محصول برایتان ارسال می نماییم. تحویل کالا درب منزل برای اطلاعات بیشتر درباره ی کد محصول و قیمت آن به وبسایت ما که در زیر آمده مراجعه نمایید. فروشگاه تیونینگ بهنوین Website:www.tuning.behnovin.ir instagram:tuning.khodro.behnovin WhatsApp & telegram: 09378470687 آدرس: خیابان قصرالدشت، نبش کوچه ۴۹، داخل دفتر پیشخوان دولت، واحد اول سمت راست، شرکت بازرگانی و تجارت الکترونیک بهنوین شماره تماس ما: ۰۹۱۷۵۰۱۰۰۸۸ ۰۹۳۷۸۴۷۰۶۸۷ ۰۷۱-۳۶۲۹۰۹۵۰ تقویت و تیونینگ خودرو حرفه ای بهنوین
اطلاعات تماس
شرکت تقویت خودرو بهنوین
خیابان قصرالدشت، نبش کوچه ۴۹، داخل دفتر پیشخوان دولت، واحد اول سمت راست، شرکت بازرگانی و تجارت الک
۰۷۱۳۶۲۹۰۹۵۰
ارتباط با آگهی دهنده
دیگر آگهی های آگهی دهنده


سوپر چییپ پاور ریس افزایش شتاب ( پاور ریس چیست ): این چیپ چهار سیم دارد و بروی مپ سنسور و یا دریچه ورودی هوای موتور خودرو بسته شده و می تواند قدرت موتور خودروی شما را ۷ اسب بخار افزایش دهد.

۲ هفته ۴ روز قبل
  • سوپر چیپ پاور ریس


آپشن هایی هستند که بر روی سپرهای جلو و عقب نصب میگردند. این محصولات علاوه بر تزئین خودرو باعث استحکام و مقاومت بیشتر سپرها میگردند. در اصل میتوان آنها را محافظ سپرهای تویوتارافور نامید.

۲ هفته ۴ روز قبل
  • فلاپ جلو و عقب rav4


خدمات تعویض روغن خودرو در محل مورد نظر شما ( محل کار . پارکینگ و ...)
برای اولین بار در استان البرز.
بدون هزینه ایاب و ذهاب
بدون هزینه اجرت
صرفه جویی در وقت و هزینه
راندنی علاوه بر تخفیف ۱۰ الی ۲۵ درصد

۳ هفته ۴ روز قبل
  • خدمات تعویض روغن خودرو درب محل و بصورت آنلاین
  • خدمات تعویض روغن خودرو درب محل و بصورت آنلاین
  • خدمات تعویض روغن خودرو درب محل و بصورت آنلاین