آگهی رایگان و تبلیغات ستاره دار اینترنتی

آگهی

دوکادفتر تولیدکننده انواع دفترهای خوشنویسی

۵۸۲ بازدید
۲۳. اسفند ۱۳۹۵ - ۳:۳۳

دوکادفتر تولیدکننده انواع دفترهای خوشنویسی
محصولات دوکادفتر در سال ۱۳۴۰ توسط آقای ناصر کرباسیان، در بازار تهران پایه¬گذاری شد. این واحد، فعالیت خود را با تولید و پخش مرکب و خودکار آغاز، و پس از روبه¬رو شدن با اقبال گسترده مخاطبان و تهیه امکانات سخت¬افزاری و نرم¬افزاری، در سال ۱۳۴۵ اقدام به تولید دفاتر مدرسه نمود. با گذشت زمان شرکت توانست با روزآمد کردن ماشین¬آلات، افزودن بر دانش و تخصص پرسنل و ارتباط با نهادها و کانون¬های کیفیت¬بخش در سرتاسر جهان، محصولاتی همپای بهترین تولیدکنندگان بین¬المللی ارائه نماید. اکنون و در دهه پنجم فعالیت، شرکت مفتخر است فرآورده¬هایی همخوان با ذائقه و نیاز شما مصرف¬کنـندگان بزرگـوار، از پیش¬دبستانی تا دانشگاه و محیط¬های اداری و تجاری تولید نماید.
شرکت دوکا با بهره گیری از دستگاه های صحافی و اشتغال زایی بیش از ۳۰ نفر در ۳ کارگاه مجزا با تولیـد سالیـانه بیـش از ۷۰ نوع دفتر، جایـگاه خـاصـی در بین تولید کنندگان دفاتر پیدا کرده است.
با عنایت به جایگاه طراحی و نوآوری در محصولات دوکا ، مرکز طراحی دوکا با توجه به نیازها و گرایش های مخاطبان عام و خاص نسبت به طراحی انواع سلایق مرتبط می پردازد و این کار باعث استقبال روز افزون مشتریان محترم شده است.
- دفترهای خوشنویسی دوکا به شرح ذیل می باشد:
دفاتر خوشنویسی ۲۰ برگ کوچک سیمی تذهیب دار خطی
دفاتر خوشنویسی ۲۰ برگ متوسط سیمی تذهیب دار خطی
دفاتر خوشنویسی ۲۰ برگ بزرگ سیمی تذهیب دار خطی
آدرس سایت: www.dokadaftar.ir
تلفن تماس: ۲۰و۷۷۶۴۲۵۱۹-۰۲۱

اطلاعات تماس

حامد رضوان نیا
تهران خیابان شریعتی خیابان بهار شیراز
۰۲۱۷۷۶۴۲۵۱۹

ارتباط با آگهی دهنده

دیگر آگهی های آگهی دهنده