آگهی
لوازم و اثاثه
لوازم و اثاثه » لوازم اداری

صندلی مدیریتی مدل ۳۱۵

۴۸ بازدید
۲۳. اوکتوبر ۲۰۱۸ - ۵:۴۹

صندلی مدیریتی مدل m-315 دارای جک تنظیم ارتفاع از نوع

درجه ۱ و مرغوب تایوانی بوده و از طرف شرکت دارای گارانتی می باشد.

  مکانیزم مورد استفاده در صندلی های اداری از بهترین نوع مکانیزم می باشد. مکانیزم خارجی در صندلی مدیریتی ۲ کلاژ و در صندلی کارمندی تک کلاژ می باشد.

جهت نشیمن و پشتی صندلی اداری  از چوب شکل دهی شده در قالب گرم یک تکه ساخته شده استفاده میگردد.تخته های استفاده شده در صندلی ها به صورت تخته های ۷ لایی می باشد که از استحکام بسیار بالایی برخوردار می باشد.

چرخ صندلی دارای قرقره­ای از جنس پلی آمیدصنعتی (مقاوم در برابر سایش و وزن زیاد) و روکش آن از جنس H، مقاوم در برابر سایش است که دارای خاصیت ضربه­گیری می­باشد که باعث عملکرد روان و بی­صدای چرخ می­شود)

بهره گیری از آبکاری کروم  یا رنگ کوره ای برای قسمت های فلزی به منظور افزایش زیبایی و جلوگیری از آسیب و زنگ زدگی .

چرم استفاده شده جهت صندلی کارمندی از بهترین نوع چرم می باشد که به مرور زمان پوسته پوسته نمیشود و کیفیت خود را حفظ میکند(لازم به ذکر است که امکان روکش کردن صندلی ها به صورت پارچه نیز امکان پذیر است) حق انتخاب رنگ چرم و پارچه برای خریدار محفوظ است.

پنج پر آبکاری شده با بهترین نوع ابکاری می باشد (سازگار با هوای مرطوب و خشک)، که در مناطق بسیار گرم و شرجی هم بدون آن که زنگ بزند و یا اینکه رنگ آن تغییر کند.

دسته صندلی ها نیکل و با ابکاری کروم  و همراه با انتگرال جنس درجه ۱   نرم،  و با بادوام بالا و ضد سایش می باشد.

صندلی هایی که جهت سالنهای کنفرانس با پایه ثابت و یا صندلی انتظار تولید میشود با پایه کنفرانسی کششی و قابل انعطاف با بهترین نوع ابکاری (سازگار با هوای مرطوب و خشک) می باشد،که در مناطق بسیار گرم و شرجی هم بدون آن که زنگ بزند و یا اینکه رنگ آن تغییر کند.

صندلی های کارمندی تولید این شرکت با گارانتی ۲ ساله بدون قید و شرط و همچنین خدمات پس از فروش به صورت نا محدود زمانی می باشد.

  • برای اطلاع از  قیمت با شماره “ ۰۲۶۳۲۵۱۳۳۴۶” تماس حاصل فرمایید.
دیگر آگهی های آگهی دهنده


این صندلی سینمایی کفی آن فایبر گلاس بوده و در آن از فوم سرد استفاده میشود این صندلی سینمایی  تک پایه بوده  و دسته صندلی می تواند هم به صورت چوب وهم به صورت پارچه ارائه شود .  این صندلی  در سالن سینما وسالن همایش مورد استفاده قرار میگیرد .

۱ هفته ۲ روز قبل
  • صندلی سینمایی وی آی پی رض کو مدل آر 630


شرکت بهساز فراز گامان آرتین با نشان تجاری (آرتینکو) تولید کننده انواع میز اداری  مبلمان و صندلی های اداری با نشان استاندارد و گارانتی بلند مدت قیمت مناسب
تولید انواع نیم ست های اداری 
صندلی های مدیریتی، کارمندی، کنفرانس ووو

۱ هفته ۳ روز قبل
  • آرتینکو تولید کننده کلیه مبلمان وصندلی اداری لوکس
  • آرتینکو تولید کننده کلیه مبلمان وصندلی اداری لوکس
  • آرتینکو تولید کننده کلیه مبلمان وصندلی اداری لوکس
  • آرتینکو تولید کننده کلیه مبلمان وصندلی اداری لوکس
  • آرتینکو تولید کننده کلیه مبلمان وصندلی اداری لوکس
  • آرتینکو تولید کننده کلیه مبلمان وصندلی اداری لوکس


منگنه کش KW-trio 508C

۲ هفته ۲ روز قبل
  • منگنه کش KW-trio 508C